Złe doświadczenie. Unikaj tego sklepu w SLS!
#5

symbiote28 napisał: tak się stało kilka godzin temu: kupiłem Asus Strix 1050ti 4G od Qoo10 rano, kiedy zobaczyłem bardzo dobrą ofertę i dokonałem płatności. Zdecydowałem się na wysyłkę, ponieważ nie ma opcji samodzielnego odbioru. ponieważ byłem w pobliżu SLS, zadzwoniłem do nich, poprosiłem, aby przekierowali moje zamówienie i spytali, czy mogę je odebrać, a oni mówią, że mogę, ale nadal wysyłają mi puste pudełko. Ok, nie ma problemu. przyszedł do sklepu, kiedy wyciągali mi przedmiot, zapytali, ile to kosztuje, więc powiedziałem 300 $ +. zadzwonili do kogoś, a potem powiedzieli, że nie mogą sprzedać mi przedmiotu, ponieważ był to w rzeczywistości ponad 400 $, a facet wymieniony w Qoo10 popełnił błąd. przepraszam, nie mój problem. to było tam, kupiłem to. powinni byli uhonorować. mówią, że tracą ponad 100 $, gdyby mnie sprzedali. bez przeprosin, nic. właśnie powiedział, że anulują. dali im oba moje myśli i wyszli. Są Vii GAMER SHOP na Qoo10 i asusgamer na Shopee. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Mogłeś otrzymać przedmiot, ale postanowiłeś podkreślić fakt, że dostałeś go w okazyjnej cenie ... Następnym razem popełniłem błąd, bądź cicho.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)