Dziwny problem z migotaniem. R3-2200G + MSI B350M Bazooka
#9

Wow, cieszę się, że to naprawiłeś, wyłączając przyspieszenie sprzętowe. Miałem problemy z tym, a także powodowało, że mój dysk twardy komputera ładował się intensywnie przez 3 sekundy i zawieszał się na 3 sekundy za każdym razem przed odtwarzaniem wideo na youtube, został naprawiony po wyłączeniu akceleracji sprzętowej. W chwili, gdy powiedziałeś, że artefakt pojawia się dopiero po 3 sekundach od rozpoczęcia filmu na YouTube, podejrzewam już, że przyspieszenie sprzętowe. Spróbuj zaktualizować do najnowszej wersji systemu BIOS, a może może także zaktualizować do najnowszej wersji systemu Windows, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje problem przyspieszenia sprzętowego. Pamiętam, że wcześniej nie miałem tego problemu z jesienną aktualizacją twórców, ale kiedy wrócę i użyję kompilacji systemu Windows 10 z listopada 2016, zacznę mieć ten problem. Po wyłączeniu akceleracji sprzętowej wideo YouTube jest odtwarzane płynnie, bez żadnych problemów, jedyne jest to, że podczas przewijania w górę i w dół podczas oglądania zdjęć w wysokiej rozdzielczości możesz doświadczyć rozdarcia ekranu. Możliwe, że korzystasz ze świeżej wcześniejszej wersji systemu Windows, takiej jak kompilacja 1511. Problem może zostać rozwiązany po aktualizacji, może do czasu aktualizacji twórców jesiennych lub do najnowszej wersji.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)