MSI Afterburner Power / Temp Limit Gaming
#8

-Grift- napisał: Wyszukaj, jak podkręcać za pomocą krzywej napięcia, ponieważ jest to bardziej wydajne w przypadku pascal. Osobiście działający 1898 MHz przy 0,95 V. Chciałem uzyskać najwyższy zegar na 1V, który przypadkiem wynosił 1898 MHz, więc stamtąd po prostu obniżyłem napięcie tak nisko, jak to możliwe dla tej prędkości zegara, która wynosiła 0,95 V. Według GPU-Z zmniejszyłem pobór mocy obciążenia o ~ 30 w porównaniu do fabrycznych ustawień fabrycznych Myślę, że po prostu użyję skanera OC i stamtąd uzyskam moje podstawowe częstotliwości. Pamięć OC jest dość prosta. Raczej utrzymuję napięcia na magazynie, aby zaniżać napięcie, ponieważ moja karta działa dość chłodno na stanie, a temperatura nie jest dla mnie problemem. Jestem ciekawy tylko, czy ludzie maksymalizują swój limit mocy / temp na czasowych zegarach i grają, ponieważ z tego, co widzę, moje maksymalne zegary przypominające wyglądają mniej więcej tak samo. Wrócę i zarejestruję moje zegary doładowania i zobaczę, czy to coś zmieni. Encrypted11 napisał: Czasami zbyt duże napięcie (jeśli pozostawisz przesunięcie częstotliwości również w tej kategorii), może zaszkodzić perf. Podobnie w przypadku procesorów nie dąży się tylko do minimalnego napięcia, sprawdza rzeczywiste parametry perf i wszelkie syntetyczne zmiany wyniku oparte na tych korektach. (W szczególności procesory mogą mieć zegary na 5 GHz, ale twój wynik to na przykład 4,9 GHz) Dla mnie to proste, to karta FE, a ja sflashowałem najwyższy zegar oparty na FE Vbios (eVGA SC czarny) i zarządzam tylko z limitu mocy. To daje mi około 1987 MHz - 1999,5 MHz bez żadnych dopalaczy. Może możesz wypróbować zapasy z maksymalnym suwakiem w porównaniu z domyślnym, zobacz z czasem GPU-z jakąkolwiek różnicę w występowaniu zdarzeń takich jak „PerfCap Reason: Pwr”. Nigdy nie sprawdzałem różnicy dla GPU, więc musisz się dowiedzieć lub poczekać na odpowiedź hlots Dzięki Bro sprawdzę GPU-Z i spojrzę na przyczynę PerfCap i zobaczę, który parametr jest ograniczony. Rozumiem, że zawsze będziesz przez coś ograniczony. hlots123 jest jak duch, który czasami go nie widzi tak długo, a potem nagle wychodzi.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)