MSI Afterburner Power / Temp Limit Gaming
#9

elmariachi napisał: Myślę, że po prostu użyję skanera OC i stamtąd uzyskam moje podstawowe częstotliwości. Pamięć OC jest dość prosta. Raczej utrzymuję napięcia na magazynie, aby zaniżać napięcie, ponieważ moja karta działa dość chłodno na stanie, a temperatura nie jest dla mnie problemem. Jestem ciekawy tylko, czy ludzie maksymalizują swój limit mocy / temp na czasowych zegarach i grają, ponieważ z tego, co widzę, moje maksymalne zegary przypominające wyglądają mniej więcej tak samo. Wrócę i zarejestruję moje zegary doładowania i zobaczę, czy to coś zmieni. Dzięki Bro sprawdzę GPU-Z i spojrzę na przyczynę PerfCap i zobaczę, który parametr jest ograniczony. Rozumiem, że zawsze będziesz przez coś ograniczony. hlots123 jest jak duch, który czasami go nie widzi tak długo, a potem nagle wychodzi. Przy 1440p 1970 ~ MHz i moim zoptymalizowanym 1898MHz straciłem 1-2 fps dla mojego przypadku użycia, więc dla mnie był to dobry kompromis, zwłaszcza, że 1970 był rysowany> 1v. Pamięć jest prosta ze statycznym przesunięciem + 495 MHz, ponieważ + 500 MHz powoduje powstanie artefaktów
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)