Konfiguracja internetu marzeń HDB
#9

eric3743 napisał: Najpierw na oświadczeniach dotyczących problemu. ------------------- Post nr 5. Obecnie na moim miejscu (maisonette HDB) korzystam z routera, który podarował mi Singnet (myślę, że AC Plus) i IT SUCKS. Nie mogę uzyskać ubezpieczenia w całym domu. Post nr 1. Pomieszczenie to będzie pływające, co oznacza, że jest to pomieszczenie zbudowane w pomieszczeniu z podwójnymi drzwiami z zamkiem powietrznym i 2 warstwami podwójnie szklonego szkła, do celów dźwiękoszczelnych, więc sygnały radiowe mogą mieć trudności z wejściem lub wyjściem. Wynikiem jest konflikt, jak stwierdzono, więc bezprzewodowy jest tylko dla tego pokoju. Masionetka to mój obecny dom. Dom, który remontuję, to dom, do którego się przeprowadzę za kilka miesięcy. eric3743 napisał: Ponieważ punkt światłowodowy (TP) znajduje się już w pokoju pracy. Router główny powinien znajdować się obok połączenia ONT z TP. I wszystkie kable LAN należy zacząć od tego pokoju roboczego, ponieważ ma on dostęp do magistrali ONT i routera. Użyj kabla LAN Cat-7, jeśli to możliwe, do wszystkich problemów związanych z okablowaniem, chociaż Cat-6 jest dopuszczalny, ale używasz swojego domu jako firmy domowej. Ok, zrobię to! eric3743 napisał: Wszystkie 3 pokoje + salon = 4 punkty danych dla Internetu. Aby uzyskać punkt danych w sypialniach, najlepiej umieścić go blisko stołu w celu użycia z komputerem, aby uzyskać łatwy dostęp. Punkt danych w salonie najlepiej jest umieścić na zewnętrznej ścianie środkowej sypialni (2400 x 3950), ponieważ nadaje się do umieszczenia routera bezprzewodowego. Jeśli chodzi o sypialnię odbierającą sygnał bezprzewodowy, zależy to od grubości ściany, dlatego jest przy / blisko ściany i drzwi. Może być potrzebny bezprzewodowy router AC do podłączenia do punktu danych poza środkową sypialnią. Połączenie odbywa się z portem WAN lub LAN routera, zależnie od routera i rodzaju preferowanego ustawienia. Używam punktu danych podłączonego do portu WAN routera, ponieważ port LAN routera może być również użyteczny. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania, możesz wyszukać różnicę między portem WAN a portem LAN (zwanym mostkiem) routera. Możesz dołączyć kolejny punkt danych dla IPTV zarówno dla głównej sypialni, jak i salonu; opcjonalne do wykorzystania w przyszłości. Jeśli nie ma wystarczającej ilości portów LAN, możesz rozważyć zakup 8-portów lub więcej, Gigabit Easy Desktop Switch, który automatycznie wykryje. Pozdrowienia. Pociągnę kabel w środkowym miejscu, o którym wspomniałeś. Mogę go potrzebować lub nie, ponieważ część dzienna jest dość otwarta i myślę o 3-węzłowym systemie siatkowym, takim jak Velop. Ale jest tam, jeśli to zrobię. Mam na myśli 16-portowy przełącznik gigabitowy? 8 wydaje się na krawędzi za mało, na wypadek, gdybym chciał dodać więcej w przyszłości. Czy uważasz, że zmiana PoE jest konieczna? W tej chwili nie mogę wymyślić niczego, do czego byłbym potrzebny. Dziękuję za radę!
Reply


Messages In This Thread
Konfiguracja internetu marzeń HDB - by kat.a.williams - 16 Dec 2019, 09:15 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by tjrehak - 16 Dec 2019, 09:18 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by gangstagaret - 16 Dec 2019, 09:21 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by lilienn77 - 16 Dec 2019, 09:24 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by bballermj - 16 Dec 2019, 09:27 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by philip.anink - 16 Dec 2019, 09:30 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by mikesteven67 - 16 Dec 2019, 09:33 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by salls317 - 16 Dec 2019, 09:36 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by russell.perrin - 16 Dec 2019, 09:40 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by mxrocket1942 - 16 Dec 2019, 09:43 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by one.true.nicoya - 16 Dec 2019, 09:46 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by mercury0x000d - 16 Dec 2019, 09:49 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by priyapatils84 - 16 Dec 2019, 09:52 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by mfh051 - 16 Dec 2019, 09:55 PM
RE: Konfiguracja internetu marzeń HDB - by sodeden.3 - 16 Dec 2019, 09:58 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)