Kupowanie części z Amazon / Kupuj lokalnie
#8

Thunderbolt 3 napisał: bracie, odrobiłem pracę domową i powiem ci, że GT nie ma ryzyka kupowania od Amazon. pieniądze, które oszczędzasz, patrz Liao pewnie Steam. obliczasz swoją wersję na podstawie Amazon i SLS. zobacz różnicę cen i porównaj. Dun przestraszony martwy w dniu przyjazdu, Amazon jest super zai. Spojler! w sg, jeśli DOA lub zepsuć tylko 7 dni 1-1 wymiany. Amazon jest 30 dni. amazon oszczędności = twoja gwarancja. twoja gwarancja, kiedy twoje części się zepsują. jeśli wybierzesz marki i modele premium, zminimalizujesz swoje szanse na rma bt, to zobaczysz heng suay. Spojler! w moich ostatnich 3 kompilacjach tylko rma 1 mobo reszta psuje się krok po kroku po zakończeniu gwarancji. daję ci 2 rzeczy do zepsucia w ciągu 3 lat, każda przesyłka może kosztować 30 USD. moje planowane oszczędności na amazonce wynoszą ok. 700 $, zanim rabaty na cc, daję 100 $, aby wysłać moje części i świat może zaoszczędzić 600 $. jeśli coś nie działa, skontaktuj się z Amazonem, aby uzyskać adres centrum rma. idź pocztą na tw (większość rma w środku), oni odeślą do ciebie FOC. jeśli pracujesz, nie ma sensu iść do jakiegoś opuszczonego miejsca na rma, kiedy możesz udać się na pobliską pocztę. Spojler! Oso obliczyłem najgorszy przypadek - wszystko psuje się 1 raz. każda część wysyłana do tw oso jest wciąż tańsza niż wersja SL. najcięższy jest zasilacz bt do tw v blisko, więc nt v exp. ram, cpu, mobo, gpu indywidualnie v światło, więc v tanie dla kuriera. wszystkiego najlepszego w nowej wersji jakieś wskazówki na temat tego, które marki płyt głównych są w stanie RMA? szukam mobo z Amazon, ale nie chcę takiego, który potrzebuje mnie, bym wysłał całą drogę do U $ A.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)