Pierwszy zakup / budowa nieskompilowanego komputera
#1

Witam wszystkich, nazywam się Daniel Mam 37 lat. Nie jestem zbyt wielkim graczem, po raz pierwszy wchodzę na komputery domowe. Zwykle zawsze byłem DS / 3DS lub PSP, odwiedzałem mojego kolegę i widziałem, jak gra na swoim komputerze, co w pewnym sensie osiągnęło szczyt moich zainteresowań. Po wyjaśnieniu swojego komputera (bardzo niejasne) zrozumiałem, że istnieje wiele rodzajów gier wojennych w systemach.   Mam kilka pytań, zanim zacznę otrzymywać system. Mam nadzieję, że każdy może pomóc odpowiedzieć, zanim zacznę wydawać pieniądze, dziękuję.   1. Czy systemy są trudne do zbudowania? 2. Gdzie jest najlepsze miejsce, w którym mogę wybrać części do mojego systemu? 3. Czy system jest trudny w utrzymaniu? 4. Czy konserwacja systemu jest droga?   Mój budżet to około 1200-1400 SGD. Czy to wystarczy? Dziękuję za pomoc.
Reply


Messages In This Thread
Pierwszy zakup / budowa nieskompilowanego komputera - by jennifercookqrvxt - 18 Dec 2019, 06:22 PM
RE: Pierwszy zakup / budowa nieskompilowanego komputera - by hninhninoo321 - 18 Dec 2019, 06:25 PM
RE: Pierwszy zakup / budowa nieskompilowanego komputera - by arisparsh - 18 Dec 2019, 06:28 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)