Kupowanie używanego procesora graficznego
#6

ahyeo napisał: Cześć wszystkim, Mój GPU właśnie zmarł i myślę o zakupie używanego GPU od carousell lub z forum tutaj. Zastanawiam się, czy zaleca się uzyskanie używanego procesora GPU, ponieważ nie wiedziałbym, czy był wcześniej używany do wydobywania i czy będą problemy z jego wydajnością w dłuższej perspektywie? Czy jest coś jeszcze, na co powinienem zwrócić uwagę lub zwrócić uwagę przed zakupem? Patrzę na GTX 1060. Średnia cena karuzeli wydaje się wynosić około 180 USD Tak, ogólnie rzecz biorąc, warto skorzystać z drugiej ręki, szczególnie jeśli istnieje gwarancja. Nie ma się czym martwić. Musisz jednak znać prawidłową cenę karty. Większość sprzedawców chciałaby sprzedawać je jak najwyżej w pobliżu ceny detalicznej, ale realistyczna wartość z drugiej ręki będzie mniejsza. Który model to GTX 1060? Wersja 3 GB lub 6 GB? Niedawno kupiłem wersję 3 GB za 95 dolców i pomyślałem, że to dobra cena. Dlatego wersja 6 GB powinna realistycznie kosztować 130–150. 180 USD wydaje mi się nieco wysokie, nawet nasz mózg mówi nam, że to ogromna zniżka od sprzedaży detalicznej. Drugi rynek ma naprawdę dobrą wartość, jeśli znasz cenę.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 4 Guest(s)