Need help / Utworzone kupić platformę do gier
#2

therone napisał: Witam Koledzy Singapuru. Jestem obecnie chce kupić platformę do gier średniego szczebla, ale nie pewnie, aby zbudować jeden z powodu powikłań i może się bać. Poniżej jest jednym z komputerem widziałem warta moich pieniędzy i miał nadzieję usłyszeć Cię opinię faceta o tym. (Czy istnieją lepsze oferty itp.) + ACER Predator G3-710 (Cant łącza po cos jestem nowy) Wycenione $ 1999 r Lazada Intel Core i7-6700 (3.4GHz, do 4GHz z Turbo Boost) 16GB RAM DDR4 256GB SSD + HDD 1TB Nvidia GeForce GTX970 4GB DDR5 DVD-Super Multi dwuwarstwowy napęd Zintegrowany sieciowy LAN i Bluetooth urządzeń audio Creative Sound Blaster Cinema System Windows 10 Home Nie udało mi się znaleźć płytę główną dla tego urządzenia, aby sprawdzić, czy istnieje jakakolwiek modernizacja potencjał tego urządzenia w przyszłości. Gry Mam nadzieję, że do gry to tylko niektóre z nowszych gier wydanych / jest wiązana do wydania takich jak Far Cry Primal. Dziękujemy za pomoc newbie! Lepiej, aby uzyskać niestandardowe zamiast, większość sklepów będzie naprawić go dla u (za darmo lub niewielką opłatą), jeśli boją budowy urself. Potrzebujesz każdy monitor / klawiatura / mysz / OS? Got kolor i rozmiar preferencje? Jakie gry będzie btw grać? HWZ społeczność powinna być w stanie polecić smth znacznie lepiej dla ciebie.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)