POTRZEBUJESZ POMOCY WŁÓKNA SINGTEL 1GBPS
#2

Nie ma to nic wspólnego z włóknem singtel. Być może używasz routera, który może mieć problemy z negocjowaniem pełnego dupleksu za 1 Gb / s. Sprawdź oprogramowanie wewnętrzne kabli i routera. Ponieważ używasz Merlina, musisz sam sprawdzić aktualizacje. Czy możesz także użyć routera singtel, aby potwierdzić, czy wystąpił problem z kablem? Zakładam, że używasz okablowania kategorii 5e i wyższej. Ponadto SingTel TV będzie wykorzystywał tylko 100 Mb / s, ponieważ nie potrzebujesz 1 Gb / s, aby przesyłać strumieniowo treści HD. spblind napisał: Witaj, jestem obecnie na światłowodzie Singnet 1 Gb / s. Używam ASUS RT-AC66U_B1 W oprogramowaniu układowym Merlin 384,3. Mam 4 bezpośrednie połączenia ze wszystkimi portami 4 Lans. LAN 1: mój główny komputer (1GBPS) LAN 2: Bezpośrednie połączenie drugiego komputera (100 MBPS) LAN 3: PS4 (100 MBPS) nie pokazano, ponieważ podłączyłem się przed podjęciem SS LAN 4: mio tv (100 MBPS) czy mogę wiedzieć, dlaczego tylko moja sieć LAN 1 ma 1 GBPS? Bezpośrednio łączę wszystko. Proszę pomóż ! Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Wysłane z aplikacją Fora iPhone X HardwareZone
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)