Singtel Mesher bez internetu
#1

Oto, co zrobiłem, aby skonfigurować. 1. Podłącz oba meshes do mojego routera singtel za pomocą kabla Ethernet każdy przez około 10 minut 2. Umieścił siatki w wyznaczonych miejscach (w tym momencie dioda LED 2,4 Ghz i 5 Ghz jest zielona) 3. Podłączyłem mój komputer do routera singtel (nigdy nie łącz się z mesherem, ponieważ ciągle podaje nieprawidłowe hasło, mimo że podążałem za hasłem na dole urządzenia) 4. Udał się na http://ez.airtiesmesh.com 5. Podczas skanowania mówi, że nie wykryto żadnych jednostek 6. Przyniosłem jedną z jednostek z wyznaczonego miejsca z powrotem do routera internetowego za pomocą kabla Ethernet 7. Powtórzyłeś krok 4, a teraz mógł wykryć jednostkę i przystąpił do zmiany identyfikatora ssid i haseł siatki. 8. Odłączono pojedynczą jednostkę siatki, która została podłączona kablem ethernetowym do routera singtel, jak wspomniano w kroku 6, z powrotem do wyznaczonego miejsca (w tym momencie diody LED, które powinny być zielone, są nadal zielone) 9. Próbuję podłączyć mój telefon do meshera przez Wi-Fi (który jest teraz nazywany rozszerzeniem). Cholernie długo to trwa. 10. Kiedy próbuję połączyć go za pomocą komputera, udaje mu się to połączyć, ale mówi zabezpieczone, brak internetu   Uwaga: na przykład, jeśli mój router Singtel SSID dla 2,4 Ghz SINGTEL-ABCDE i 5 Ghz to SINGTEL-ABCDE (5G) zmieniłem nazwę mezerów na SINGTEL-ABCDE_EXT na 2,4 Ghz i SINGTEL-ABCDE (5G) _EXT na 5 Ghz.
Reply


Messages In This Thread
Singtel Mesher bez internetu - by suncica.irida - 26 Jan 2020, 05:38 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by auyh.89 - 26 Jan 2020, 05:41 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by yuffie.for - 26 Jan 2020, 05:44 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by sunilarts.sudhir84 - 26 Jan 2020, 05:46 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by ghita.bernichi - 26 Jan 2020, 05:49 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by fstockert - 26 Jan 2020, 05:52 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by smblackey - 26 Jan 2020, 05:55 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by esjaji - 26 Jan 2020, 05:58 AM
RE: Singtel Mesher bez internetu - by miczax - 26 Jan 2020, 06:01 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)