Plan - wskocz na statek do M1 Fibre, z ST (wcześniej) i SH (obecnie)
#1

cześć ludzie,   chciałbym zasięgnąć porady i informacji na temat niektórych rzeczy. zgodnie z tytułem, myślę o przejściu na M1 dla mojego światłowodu i telefonu komórkowego, głównie ze względu na niższą cenę.   powodem, dla którego dokonałem przeniesienia ze ST do SH jest to, że moi rodzice chcieli mieć SH TV, a w pakiecie z liniami światłowodowymi + komórkowymi, mogę uzyskać około 25% zniżki na abonament mobilny każdego miesiąca. ale teraz zastanawiam się nad skorzystaniem z Androida, negując telewizję SH, a więc i rabaty za abonament mobilny.   w każdym razie, z tego co rozumiem, są 2 porty światłowodowe (czy coś?), a wcześniej mój pierwszy port był używany przez ST, a teraz SH używa drugiego portu. i cytować z wątku, który widziałem wcześniej:   „Alternatywnie możesz zakończyć umowę z bieżącym RSP i poczekać, aż zwolnią Port 1. Sprawdź z obecnym RSP, czy Port 1 został zwolniony. To zwolnienie Portu zajmie kilka dni. Czekając, możesz podpisać z nowym RSP. Po potwierdzeniu, że Port 1 został zwolniony, możesz zaplanować z nowym RSP, aby świadczyć ci usługi.   W zależności od tego, co wybierzesz, a także od tego, czy Twój Port 2 jest gotowy, czy nie, oczekiwanie może trwać kilka dni lub nawet miesięcy. ”   zakładając, że teraz jestem na porcie 2, więc oznacza to, że mój port 1 jest już zwolniony, co oznacza, że mogę zmienić światłowód M1 bez długiego czasu oczekiwania?   szukam twoich porad i wkładów .. dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)