qns na stronie udostępniania plików starhub
#6

Eric Ying napisał: używam MR nie mam tego problemu, myślę o powrocie do Starhub z sygnałem telewizji cyfrowej w Singapurze wkrótce Wygląda na to, że MR nie używa przezroczystego proxy, ze względu na ich gigantyczny NAT ... nie wydaje się to tak znaczącym problemem w porównaniu do Singnet / Starhub .. ale DVB-T2 niezwiązany bezpośrednio z starhub leh dun musi subskrybować każdą płatną telewizję, może również uzyskać transmisję radiową. MDA - FAQ Zacytować: Co mam do zrobienia? Czy będę musiał kupić nowy telewizor? Jakie inne wyposażenie muszę kupić? Istniejące telewizory mogą być nadal używane. Jeśli jesteś abonentem StarHub TV lub SingTel mio TV, nie musisz nic robić, ponieważ możesz odbierać i oglądać kanały telewizyjne MediaCorp w jakości cyfrowej za pośrednictwem usługi płatnej telewizji. Jeśli jednak masz drugorzędne telewizory, które nie subskrybują usługi płatnej telewizji, te telewizory wymagają każdego odbiornika cyfrowego i anteny. Abonenci, którzy obecnie używają dekoderów Standard-Definition, mogą rozważyć modernizację swoich dekoderów w celu obsługi programów telewizyjnych High-Definition. W przypadku abonentów płatnych programów telewizyjnych wystarczy kupić antenę i cyfrowy dekoder DVB-T2 i podłączyć je do istniejących telewizorów, aby oglądać telewizję cyfrową. Możesz również rozważyć zakup nowego telewizora z wbudowanym tunerem cyfrowym DVB-T2 (zintegrowana telewizja cyfrowa lub IDTV) i anteną wewnętrzną, w którym to przypadku nie musisz kupować osobnego dekodera. Aby mieć pewność, że możesz odbierać cyfrowe kanały telewizyjne w Singapurze, zwróć uwagę na poniższe etykiety konsumenckie, które wskazują, że dekoder lub telewizor z wbudowanym tunerem (IDTV), który kupujesz, jest gotowy do obsługi cyfrowej. - Zobacz więcej na: MDA - FAQ zresztą nigdy nie wierzyłem w abonament telewizji kablowej ..
Reply


Messages In This Thread
qns na stronie udostępniania plików starhub - by adaleybag - 16 Feb 2020, 02:06 AM
RE: qns na stronie udostępniania plików starhub - by mikegrudowski - 16 Feb 2020, 02:09 AM
RE: qns na stronie udostępniania plików starhub - by neasterl - 16 Feb 2020, 02:12 AM
RE: qns na stronie udostępniania plików starhub - by barky65 - 16 Feb 2020, 02:15 AM
RE: qns na stronie udostępniania plików starhub - by rinjanijelek - 16 Feb 2020, 02:18 AM
RE: qns na stronie udostępniania plików starhub - by cristina00100 - 16 Feb 2020, 02:21 AM
RE: qns na stronie udostępniania plików starhub - by viravasova - 16 Feb 2020, 02:24 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)