Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet?
#7

Joge517 napisał: Cześć chłopaki, niedawno kupiliśmy mieszkanie do odsprzedaży i chcę przenieść punkt OpenTT ONT do magazynu. Zrozum, że za przeniesienie Openneta trzeba zapłacić ponad 200, ale uważam, że jest to dość drogie tylko za przeniesienie punktu. zastanawiał się, czy są dostępne jakieś plany internetowe, które oferują bezpłatną instalację / przeniesienie punktu Opennet? Dzięki! Jeśli się nie mylę, możesz mieć przedłużenie kabla światłowodowego do 15 m za darmo i każdy dodatkowy koszt długości za metr. NetLink Trust (wcześniej OpenNet) jest przypisany tylko do, a dostawcy (ISP) i kontrahenci nie są dozwoleni. TP ma 2 zestawy, więc NLT użyje 1 zestawu do przeciągnięcia i rozszerzenia w inne miejsce. Powiedział mi to OpenNet, ponieważ zamierzałem mieć innego TP. Mówi się, że to bezpłatne zostało zrobione po rejestracji. W zależności od istniejącej umowy możesz pominąć koszt realokacji. Kiedy moja ponowna umowa była wymagalna i zdarzyło mi się przenieść do nowego mieszkania. ISP zrobił to zarejestrować się jako nowy, z bezpłatną instalacją 1 punktu danych, jeśli nie trzeba płacić. Koszt końcowy = 0,00 USD Być może będziesz musiał sprawdzić i poprosić o to swojego usługodawcę internetowego, ponieważ to od Ciebie zależy, czy obciąży Cię opłatą, czy bezpłatnie. Opłaty zależą od nich. Pamiętaj, że musisz obliczyć PEŁNY koszt, w tym opłatę za zakończenie połączenia i opłatę za rozłączenie, która jest płatna. Może to kosztować 35 USD (moja sprawa) do 240,00 USD, ponieważ większość narzekała tutaj. Upewnij się, że wszystko jest jasne w TWOIM Kontaktie. W przypadku tych warunków obowiązują standardowe opłaty, które obowiązują, jeśli nie są wymienione w umowie. Uważać.
Reply


Messages In This Thread
Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by neospeed83 - 22 Feb 2020, 10:32 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by firepixiespirit - 22 Feb 2020, 10:34 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by jimmyboi1981 - 22 Feb 2020, 10:37 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by poxin13 - 22 Feb 2020, 10:40 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by firepixiespirit - 22 Feb 2020, 10:43 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by gordon.hall6 - 22 Feb 2020, 10:46 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by shlomitan - 22 Feb 2020, 10:49 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by slajdb - 22 Feb 2020, 10:52 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by nagsiscool - 22 Feb 2020, 10:55 AM
RE: Bezpłatne przeniesienie punktu FO Opennet? - by 777sappa777 - 22 Feb 2020, 10:59 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)