Lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta
#1

15 lipca 2017 r. przywiozłem 610S lenovo ideentrum ze sklepu fabrycznego Harvey Norman w viva business park   kiedy sprawdziłem online, gwarancja pozostała 1 miesiąc plus   więc skanuję pokwitowanie i proszę o zmianę daty gwarancji na 1 rok   na szczęście zrobiłem zrzut ekranu gwarancji i zapisałem plik   to dzisiaj sprawdzam, że gwarancja wygasa jutro   Lenovo może cofnąć gwarancję bez powiadamiania klienta   wow liao eh   na szczęście zrobiłem zrzut ekranu gwarancji i zapisałem plik   właśnie teraz przesyłam im e-mailem i pytam, dlaczego data gwarancji wróciła do daty, zanim poprosiłem o sprawdzenie   tak to może meh?   dlaczego Lenovo nie upraszcza rejestracji gwarancji, takiej jak pokwitowanie skanu i data gwarancji na podstawie daty zakupu   co jeśli mój komputer się zepsuje, to lenovo nie mówi więcej gwarancji
Reply


Messages In This Thread
Lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by doctorkurochka - 25 Feb 2020, 03:14 AM
RE: Lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by wheelerlink7856 - 25 Feb 2020, 03:16 AM
RE: Lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by lermavanessa - 25 Feb 2020, 03:19 AM
RE: Lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by sduckham - 25 Feb 2020, 03:22 AM
RE: Lenovo może zmienić datę gwarancji bez wiedzy klienta - by aldebaranspica06 - 25 Feb 2020, 03:25 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)