Czy powinienem używać Powerline czy Repeater?
#7

aktualizacja napisała: Możesz skądś pożyczyć i spróbować najpierw. Stan okablowania / przewodów jest ważny. Ładowarka do telefonu nie musi być podłączana do tego samego gniazda, ale każde gniazdo wpłynie na szybkość linii zasilania. W moim przypadku ładowarka HTC zwiększyłaby prędkość ze 100 Mb / s do 50 - 60 Mb / s. Ale te ładowarki Apple mają tylko niewielki wpływ. Aby złagodzić ten problem, podłączam ładowarki do telefonu do TL-PA551, który ma przejście, a zatem wbudowany filtr, aby odfiltrować zakłócenia. Nie polecałbym mieszania różnych marek, chociaż powinny one ze sobą współpracować. Osobiście wolę tę samą markę, aby uniknąć problemów ze zgodnością. Kiedy kupiłem WPA4220, nie było jeszcze modelu 5 GHz. Pamiętam, że kilka miesięcy temu w Challenger widziałem 1 lub 2 modele dwuzakresowe (nie TP-Link). Większość przedłużaczy WiFi Powerline ma 1 lub 2 gniazda Ethernet (zwykle 10/100) do podłączenia dowolnego kabla LAN, jeśli przez hybrydę masz na myśli to. Nie wiem, czy nowsze modele przedłużaczy WiFi Powerline oferują 10/100/1000. Przez hybrydę miałem na myśli, że WPA4220 może działać zarówno jako konwencjonalna wtyczka sieciowa, jak i bezprzewodowy przedłużacz. . . nie, że potrzebuję portów Ethernet, ponieważ w zasadzie szukam odpowiednika repeatera bezprzewodowego bez utraty przepustowości. Myślę, że ciężko będzie mi przekonać kogoś do wypożyczenia WPA4220. . . i wątpię, aby okablowanie elektryczne w moim domu było w dobrym stanie. Nie wspominając już o tym, że prawie każde gniazdo jest przeciążone urządzeniami Chyba czas na kolejną wycieczkę do Challengera W każdym razie dzięki za radę
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)