1 kabel zasilający na 1 dysk SSD + 1 dysk twardy?
#6

bobozhang137 napisał: Zwykle nie można uruchomić w ten sposób, ponieważ bios wykrywa błąd dysku. Ostatnim razem, gdy stary komputer PC i podłączony zewnętrzny dysk twardy nie może się uruchomić. Następnie wyjmij dysk twardy, komputer uruchomi się prosto. Utknie na ekranie ładowania systemu Windows bez ikony ładowania. Btw nowo zainstalowany komputer? Właściwie ... pomyśl o tym, miałem problem z uruchomieniem, odkąd zainstalowałem nowe mobo + ram + cpu + gpu. Zawsze zwleka ... Scenariusz jest taki stary system, uruchamiany dobrze przez 7 lat. nowy system, na początku nie ma problemu. potem miałem problem z uruchomieniem, ale sporadycznie. Myślałem, że to z powodu mojego podkręcania, więc zresetowałem BIOS i spróbowałem ponownie, bez problemu. I OC ponownie, nie ma problemu, ale sporadycznie. zainstalowałem nowy 1 TB m2 Sata, bez problemu. ale w tym momencie działałem tylko na m2 + HDD. zainstalowałem wczoraj nowe psu, zdecydowałem się użyć mojego starego dysku SSD 240 GB do pobierania / rozpakowywania plików, więc podzieliłem 1 szynę między dyskiem SSD a dyskiem twardym, bez problemu. dziś rano nagle ten sam problem. utknąłem w POST przez długi czas. dał HDD dedykowaną szynę zasilającą prosto z psu, dobrze startował. ???
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)