Pobierz test za pomocą viewqwest
#1

Cześć ludzie!   Potrzebuję małej przysługi. Rozwiązuję problem ze sprzętem w moim połączeniu sieciowym. Mam nadzieję, że pomożecie mi przetestować następujący scenariusz.   W tym scenariuszu potrzebujesz jdownloader2. Jdownloader2 można znaleźć pod następującym linkiem.   https://mega.nz/#!bYkC0YDT!iDEqqAwje-5GQ...UsVerfQyxU   Do tego testu potrzebujesz linku do dysku Google. Proszę o przesłanie mi linku. Łącze zawiera 40 plików, a każdy plik ma 3 GB. Wszystkie 40 plików są w kolejce, a jednocześnie pobierane są jednocześnie tylko 3 pliki. Obecnie mogę osiągnąć 80 MB / s (dysk Google zapewnia fantastyczną prędkość pobierania). Prędkość jest po prostu szalona, jednak w ciągu 30 minut odłączy się od Internetu na co najmniej 1,5 godziny.   Skontaktowałem się z viewqwest i wydaje się, że w modemie występuje konflikt adresów mac. Technicy potwierdzili, że pojawił się inny adres MAC ipv6 i powoduje konflikt z ipv4 na modemie. Walidacji dokonano przez podłączenie laptopa bezpośrednio do modemu, a sprawdzenie sprawdzania na ich końcu i weryfikowanie bezpośredniego konfliktu.   Test walidacyjny Ont-> modem-> laptop   Moja konfiguracja z jdownloaderem Ont-> modem-> tplink archeos c2-> asus ac88u-> komputer stacjonarny + NAS     Testowałem to kilka razy i za każdym razem mogłem odtworzyć problem. Tymczasowym rozwiązaniem było ograniczenie prędkości pobierania do 50 MB / s. Przy 50 MBps nie było żadnych rozłączeń aż do dzisiaj, kiedy nastąpiło kolejne rozłączenie.   Skontaktowałem się dzisiaj z viewqwest i wygląda na to, że nie byli w stanie odtworzyć problemu. Po dalszym sprawdzeniu dowiedziałem się, że ich średnia prędkość pobierania wynosiła 30 MB / s dla wszystkich 40 plików, znacznie poniżej prędkości wymaganej do odłączenia. Będę wiecznie wdzięczny za twoją pomoc!
Reply


Messages In This Thread
Pobierz test za pomocą viewqwest - by bekalaba - 12 Mar 2020, 12:43 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by antti.komu - 12 Mar 2020, 12:47 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by ravazmu - 12 Mar 2020, 12:50 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by billagrewal07 - 12 Mar 2020, 12:54 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by jbbanastacio - 12 Mar 2020, 12:57 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by kat.a.williams - 12 Mar 2020, 01:00 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by anieqsamsodien - 12 Mar 2020, 01:05 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by allyc926 - 12 Mar 2020, 01:11 AM
RE: Pobierz test za pomocą viewqwest - by bb410912 - 12 Mar 2020, 01:14 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)