[Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone
#5

skystopper napisał: Dzięki za odpowiedź, używam systemu Windows 10! Próbowałem tego, ale to nie zadziałało. Zasadniczo klawiatura jest użyteczna tylko w biosie. I nawet jeśli Bios wskazał, że porty USB są włączone, w rzeczywistości są one wyłączone, gdy system załaduje „logo” (uruchomienie). Próbowałem też dwóch innych metod. Wymuszono kilkakrotne zamknięcie systemu Windows, aby załadować się do odzyskiwania systemu Windows. Stamtąd próbowałem włączyć porty USB poprzez cmd z rejestru, ale były one już włączone. Więc zrobiłem przywracanie systemu (na szczęście mój ostatni punkt przywracania był 2 ~ 3 godziny temu) i to rozwiązało problem. Zainstaluj przeglądarkę zespołu lub włącz zdalny system Windows w przypadku utraty kontrolera USB, nadal możesz używać telefonu do zdalnego włączania,
Reply


Messages In This Thread
[Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by m2.aron - 15 Mar 2020, 10:10 PM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by knotlikeyou - 15 Mar 2020, 10:13 PM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by salls317 - 15 Mar 2020, 10:16 PM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by xodnum - 15 Mar 2020, 10:19 PM
RE: [Potrzebna pilna pomoc] Porty USB wyłączone - by pbergeron21 - 15 Mar 2020, 10:22 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)