Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS)
#1

Nie jestem pewien, czy jest to powszechny problem, ale próbowałem googlować w poszukiwaniu rozwiązań i wydaje się, że mój problem jest trochę wyjątkowy.   Korzystam z Chrome. Kilka tygodni temu nie mogłem uzyskać dostępu do niektórych stron internetowych, takich jak www.iras.gov.sg, www.mfa.gov.sg itp. Nawet do dziś nie mam dostępu do tych stron.   inne strony internetowe, takie jak sg.yahoo.com, są bardziej okresowym problemem ... przez większość czasu nie mogę uzyskać dostępu .. czasami ładuje się, ale z mnóstwem uszkodzonych linków i uszkodzonych zdjęć.   Nawet w przypadku YouTube nie mogę wyświetlić niektórych filmów.   ale w przypadku większości stron internetowych nie mam nic przeciwko ... co mnie bardzo dezorientuje. Próbowałem użyć IE i występują te same problemy.   Przeskanowałem komputer w poszukiwaniu wirusów, ponownie zainstalowałem java .. i nie mogę już o niczym myśleć.   Czy ktoś ma pojęcie, co się dzieje na moim komputerze?   Z góry dziękuję
Reply


Messages In This Thread
Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by hotshotz3 - 01 Apr 2020, 03:13 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by sally.meyers - 01 Apr 2020, 03:16 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by matthew.p.marotta - 01 Apr 2020, 03:19 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by mvmiguel15 - 01 Apr 2020, 03:22 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by claresta.diana - 01 Apr 2020, 03:25 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by solotrenes - 01 Apr 2020, 03:28 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by matthew.p.marotta - 01 Apr 2020, 03:31 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by claresta.diana - 01 Apr 2020, 03:34 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by afshinator - 01 Apr 2020, 03:37 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by elnik73.2 - 01 Apr 2020, 03:40 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by nitinpaisa1 - 01 Apr 2020, 03:43 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by doctorkurochka - 01 Apr 2020, 03:46 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by mfres8052 - 01 Apr 2020, 03:49 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by mfh051 - 01 Apr 2020, 03:52 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by lovewilliam - 01 Apr 2020, 03:54 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)