Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS)
#9

melovelinux napisał: Cześć. czy jesteś w stanie pingować na strony? W systemie Windows wybierz Start> Programy> Akcesoria> Wiersz polecenia <kliknij prawym przyciskiem myszy uruchom jako administrator, jeśli jesteś na vista lub / 7/8> i wpisz ping www .mfa.gov.sg następnie pobierz HitmanPro 3 - SurfRight i zainstaluj, przeskanuj i usuń wszelkie złośliwe oprogramowanie, które znajdzie (możesz aktywować 30 dni za darmo), użyj go tylko raz, więc myślę, że jest ok także Malwarebytes: Bezpłatne pobieranie oprogramowania anty-malware kliknij bezpłatne pobieranie, zainstaluj i zeskanuj oraz usuń znalezione złośliwe oprogramowanie. * jest to darmowy program, jeśli poprosi cię o wersję płatną lub pro, po prostu kliknij przycisk odrzuć Tak, pinguję witrynę, korzystając z dostarczonych instrukcji. statystyki ping 0% straty .... i wszystkie komputery w mojej sieci domowej mają ten sam problem, nie mogę surfować po iras, mfa, sg.yahoo itp. więc to mój router? Przeskanowałem cały komputer za pomocą spybota. Teraz jest czysty.
Reply


Messages In This Thread
Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by hotshotz3 - 01 Apr 2020, 03:13 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by sally.meyers - 01 Apr 2020, 03:16 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by matthew.p.marotta - 01 Apr 2020, 03:19 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by mvmiguel15 - 01 Apr 2020, 03:22 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by claresta.diana - 01 Apr 2020, 03:25 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by solotrenes - 01 Apr 2020, 03:28 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by matthew.p.marotta - 01 Apr 2020, 03:31 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by claresta.diana - 01 Apr 2020, 03:34 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by afshinator - 01 Apr 2020, 03:37 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by elnik73.2 - 01 Apr 2020, 03:40 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by nitinpaisa1 - 01 Apr 2020, 03:43 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by doctorkurochka - 01 Apr 2020, 03:46 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by mfres8052 - 01 Apr 2020, 03:49 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by mfh051 - 01 Apr 2020, 03:52 PM
RE: Komputer nie może odwiedzić niektórych stron internetowych (takich jak IRAS) - by lovewilliam - 01 Apr 2020, 03:54 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)