DLink DAP-2230 Bezprzewodowy punkt dostępowy N PoE
#1

Cześć, widziałem powyższy produkt i zastanawiałem się, czy to pomaga poprawić domowy sygnał dostępu bezprzewodowego.     http://www.dlink.com.sg/product/n300...ccess-point-5/   Wyglądał jak korporacyjny bezprzewodowy punkt dostępowy i sprzedawał się w Challenger za 99 USD.   Mój sygnał bezprzewodowy jest raczej słaby w głównej sypialni i sąsiednim pokoju.   Myślałem o zamontowaniu go na suficie w pobliżu dwóch pokoi, mając nadzieję na poprawę sygnału bezprzewodowego. Planowane jest podłączenie urządzenia kablem Ethernet do routera bezprzewodowego.   Czy ktoś już tego używa i jaka jest Twoja opinia na ten temat?   Czy jest też inny produkt, który ma podobną funkcję do udostępnienia.   Doceń swoje wskazówki. Z góry dziękuję
Reply


Messages In This Thread
DLink DAP-2230 Bezprzewodowy punkt dostępowy N PoE - by mfh051 - 04 Apr 2020, 02:43 AM
RE: DLink DAP-2230 Bezprzewodowy punkt dostępowy N PoE - by carrie.lutz - 04 Apr 2020, 02:46 AM
RE: DLink DAP-2230 Bezprzewodowy punkt dostępowy N PoE - by mmoncayo1 - 04 Apr 2020, 02:49 AM
RE: DLink DAP-2230 Bezprzewodowy punkt dostępowy N PoE - by syaidatul.rasli - 04 Apr 2020, 02:52 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)