Pomoc i sugestie potrzebne w przypadku problemów z repeaterem
#4

Przeprowadzając test prędkości przy użyciu speedtest.net na komputerze w pokoju z moją bieżącą konfiguracją, co oznacza, że komputer podłączony do routera Asus jako repeater za pomocą kabla, otrzymuję polecenie ping przy 2 ms, prędkość pobierania 148 Mb / s i prędkość wysyłania 278 Mb / s. Szybkość pobierania może się różnić, czasem poniżej 100 Mb / s. „Jeden z bezpośrednim Wi-Fi do głównego routera Wi-Fi i 1 bezpośrednio do głównego routera”. czyż nie są tacy sami? Nie mam karty sieci bezprzewodowej do połączenia z komputerem. Na tym samym miejscu korzystałem z telefonu komórkowego z aplikacją speedtest, otrzymuję polecenie ping przy 23 ms, prędkość pobierania przy 152 Mb / s i prędkość wysyłania 27 Mb / s. Wartości wahają się około 15%.
Reply


Messages In This Thread
Pomoc i sugestie potrzebne w przypadku problemów z repeaterem - by elizabethblindauer - 05 Apr 2020, 11:23 AM
RE: Pomoc i sugestie potrzebne w przypadku problemów z repeaterem - by neelimaat - 05 Apr 2020, 11:26 AM
RE: Pomoc i sugestie potrzebne w przypadku problemów z repeaterem - by peacemakerkimi - 05 Apr 2020, 11:29 AM
RE: Pomoc i sugestie potrzebne w przypadku problemów z repeaterem - by raphael.gagliano - 05 Apr 2020, 11:32 AM
RE: Pomoc i sugestie potrzebne w przypadku problemów z repeaterem - by celinefolliet - 05 Apr 2020, 11:35 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)