Linksys WRT32X Router - nowy mistrz gier?
#1

Uhonorowany, że mogłem wypróbować ten fajny router (diody LED to zabójca, a także nazwa)   Wprowadzenie do mojego testowanego budżetu dla tego doskonałego routera   Ryzen PC: Gigabyte AX370 Gaming 5, który ma zarówno Intel I211 LAN i Killer E2500 Lan, jak i adapter WiFi Asus PCE-AC88 4x4 PCIe   Dostawca Internetu: Singtel 1 Gbps Home Fibre   Testowana gra: Overwatch (nie jestem zagorzałym, poważnym graczem, więc jeśli są jakieś gry, które chciałbyś przetestować, daj mi znać)   Chociaż nie jest to najważniejsze, muszę powiedzieć, że WRT32X wystarcza do zapewnienia silnych i szybkich połączeń bezprzewodowych na 5Ghz w HDB z 5 pokojami. Nie całkiem zbliżył się do Velopa (200/200 vs 70/70), ale dla tych, którzy nie zarabiają więcej na sieci bezprzewodowej, służy to jako doskonały domowy router za cenę, o którą prosi. W kontekście, mój 2-letni Asus AC5300 zapewnia prawie taką samą wydajność bez wbudowanych niszowych funkcji (czyli gier).   WRT32X z pewnością musi koncentrować się na sieci Killera. Warunki dla laika - ekosystem, w którym masz urządzenie z funkcją Killer + router Killer, a Twoje urządzenie uzyska priorytet sieci pod względem szybkości, przepustowości i opóźnień.           Ustalanie priorytetów zabójców odbywa się automatycznie. Zarówno po stronie klienta, jak i WRT32X pokaże, kiedy Killer jest „aktywowany”. Istnieją opcje na poziomie priorytetu, jakie aplikacje uzyskują po stronie klienta, a WRT32X zapewnia elastyczność na tym, które urządzenia inne niż Killer mają priorytet.   Poniżej przedstawiamy kilka zrzutów ekranu Overwatch w statystykach budowania gry   Testy przeprowadzono w północy weekendu. Mam iPada Pro (streaming Starhub TV go), Note8 streaming 1080P YouTube, Xiaomi Max 2 streaming 1080P YouTube. Miało to na celu symulację zbliżonej do rzeczywistej sytuacji zajętej sieci domowej.    Killer E2500      Intel I211      Killer E2500 podłączony do Asus AC5300      Asus PCE-AC88 podłączony do WRT32X na 5Ghz           • Opłaca się NIE grać w sieci bezprzewodowej • Czy potrzebujesz klienta Killer, aby zmaksymalizować wyniki na WRT32X? Dla mnie być może nie, ale prawdopodobnie wymaga więcej testów po mojej stronie, ponieważ mam bardzo ograniczone urządzenia z połączeniem LAN (i może więcej gier): p • Co zyskuję, kupując WRT32X, powiedzmy, Asus AC5300? Po kilku ms w grach i dla mnie osiągam podobne wyniki w zakresie zasięgu i prędkości bezprzewodowej, więc funkcja Killer WRT32X jest jak fajny lukier na torcie ~   Zalety WRT32X • Ślad jest rozsądny • Dopuszczalna wydajność Wi-Fi • W zależności od grup docelowych ma doskonałą wydajność w grach, ale spełnia szereg kryteriów, aby należeć do tego ekskluzywnego ekosystemu (tj. Nie ma wielu urządzeń Killer E2500) • Światła LED to prawdziwy zabójca   Wady WRT32X • Router klasy AC3200 - niektórzy mogą sądzić, że nie nadąża to za czasem • 4 porty LAN • Może nie działać dobrze ze wszystkimi dostawcami światłowodów (odwieczne problemy, więc nie można dokładnie winić Linksys)     Czy ktoś jeszcze korzysta z tego routera? Obecnie w pakiecie z M1 Fibre, a także sprzedaje w Hachi po promocyjnej cenie 399 USD. Podziel się swoją prędkością, wrażeniem tego routera!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)