Potrzebuję porady dotyczącej połączenia bezprzewodowego.
#2

iichigoz napisał: Cześć wszystkim, Potrzebujesz pomocy tutaj. Jestem na światłowodzie Singtel 200 Mb / s i mogę odnowić połączenie dopiero w listopadzie. Mam komputer stacjonarny z wbudowaną kartą bezprzewodową (chip Intel® Dual Band Wireless-AC 7260), która jest w moim rm, a router (Asus N56U bezpośrednio do ONT) znajduje się w moim salonie. To tylko jedna ściana dalej. Odbieram tylko około 10-15 Mb / s na 2,4 GHz na moim komputerze stacjonarnym przy użyciu speedtest.net, podczas gdy zarówno mój s6edge, jak i iPhone otrzymują około 30 Mb / s. Przy 5 GHz mój komputer stacjonarny osiąga około 30 megapikseli, podczas gdy moje 2 telefony osiągają około 50 megapikseli. Przesyłanie strumieniowe podczas drgań jest zawsze buforowane, a 5 GHz zawsze spada po kilku minutach na N56U. Słyszałem, że to znany problem. Próbowałem dziś rano przetestować telefony tuż obok mojego routera i osiąga około 100 Mb / s na 5 GHz i około 70 MPbs na 2,4 GHz. Chciałbym uzyskać poradę, jak poprawić moje połączenie bezprzewodowe na moim komputerze. Zastanawiam się nad zakupem asusa rt ac3200 i mam nadzieję, że będzie miał silniejsze sygnały lub kupię lepszy klucz sieciowy, który może osiągnąć co najmniej 150 Mb / s na moim komputerze. Pytanie brzmi, czy jest to możliwe i jak najlepiej to zrobić? Budżet nie jest problemem, ale oczywiście nie chcę wydawać za dużo. Każdy może doradzić pls ??? TIA! zdobycie ac3200 zdecydowanie poprawia sytuację biorąc pod uwagę, że ma anteny zewnętrzne. anteny zewnętrzne zdecydowanie przewyższą anteny wewnętrzne. Jednak na ile AC3200 pomoże, nikt się nie dowie i trudno to określić. Albo spróbujesz zmienić położenie pulpitu, albo musisz podłączyć pulpit. Na twoim miejscu nie wydałbym 429 $ (419 na pretendenta) bez wiary w poprawę sytuacji.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)