Potrzebuję porady dotyczącej połączenia bezprzewodowego.
#6

seller4 napisał: Używam planu MR 1Gbps. Mój szczęśliwy jest w moim gabinecie. Mój ONT i RT-AC3200 są w salonie. Salon i gabinet oddzielone są 1 ścianą. Ta ściana powoduje maksymalną degradację sygnału WiFi i muszę znaleźć sposób, aby to rozwiązać. Oto, jak teraz to robię. Kabel <ONT> <RT-AC3200 Router> bezprzewodowy <RT-AC68U ustawiony jako Media Bridge> kabel <Lappy> Uwaga: Mostek multimedialny jest podłączony do 5 GHz-1 routera RT-AC3200. 5Ghz-1 jest ustawiony na tryb N / AC i na 80 MHz. Szybkość łącza między RT-AC3200 i RT-AC68U jest pokazana poniżej. Myślę, że moja konfiguracja nie może pokonać szybkości łącza między 2x RT-AC87U, która może osiągnąć> 1300 Mb / s. Krawędź S6 Mój wynik speedtestu S6 Edge, gdy testuję go obok routera RT-AC3200. Krawędź S6 jest podłączona do 5Ghz-2 RT-AC3200. 5Ghz-2 jest ustawiony na tryb N / AC i 80 MHz. Szczęśliwy Mój lappy używa karty Intel Dual Band Wireless-AC 7260. Mój słaby wynik speedtestu (podłączony za pomocą kabla do RT-AC68U, który jest ustawiony jako Media Bridge) MyRepublic Speedtest Ookla Speedtest z serwerem Viewquest Uwaga: Lappy speedtest jest przeprowadzany przy użyciu najnowszego sterownika z planem zasilania systemu Windows 7 ustawionym na wysoką wydajność. Karta bezprzewodowa Lappy, karta Intel Dual Band Wireless-AC 7260, jest wyłączona, ponieważ jest teraz połączona z mostkiem medialnym za pomocą kabla. W celach informacyjnych i do rozważenia. Wow, dzięki za bardzo szczegółową pomoc. Czy muszę kupić 2 routery? to gdzie jest twój RT-AC68U?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)