[Pomoc / Porada] Zalecenia dotyczące nowego routera.
#9

leehuaqing napisał: Cześć bracia / siostry, Obecnie korzystam z DIR-865L (Wireless AC1750) dostarczonego przez Starhub, router podany przez starhub naprawdę sprawia mi wiele problemów (od utraty sygnału po brak możliwości połączenia z routerem itp.) Zastanawiam się nad zmianą routera na nowy, ale nie wiem, który jest dla mnie odpowiedni… Słyszałem, że ASUS jest dobry… Jakieś zalecenia? Jeśli chodzi o budżet, najlepiej będzie poniżej 300 USD. Pozdrowienia, JC Czy mogę zasugerować elektrykowi wykonanie zestawu gniazd LAN w Twoim mieszkaniu. To najlepsze rozwiązanie IMO od 300 $ budżetu. Następnie najlepiej użyć HPNA, a jeśli wszystko inne zawiedzie, repeaterów WLAN. Mój N56U na 2,4 i 5 GHz traci połowę swojej mocy sygnału przechodząc 1 filar konstrukcyjny i 1 ścianę (za szafą) do sypialni. I to (router) znajduje się pośrodku mieszkania, błyszczącą twarzą skierowaną w moim kierunku. Jednak w odległej toalecie może uzyskać równy sygnał. Proste testy wykonane za pomocą aplikacji Android WifiAnalyzer. W przyszłości prawdopodobnie zmienimy się na jednostkę z dipolem + anteną wewnętrzną zamiast całej wewnętrznej.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)