Pls dwa razy pomyśleć , zanim subskrypcji MyRepublic
#9

Jednym ze sposobów złagodzenia problemu instalacji jest przejść przez MR przedstawiciela handlowego. Jest jeden w wątku MR (jego nazwa jest czymś danxiao * z 10k + postu). Bo rejestrować się przez niego (a nie poprzez budki), I rodzaju "gonić go i dostał zespołu sprzedaży, aby zadzwonić do mnie w tym samym dniu. Stałe dwa APPT 3 tygodnie później, jeden z OpenNet a drugi z MR. Mam zainstalowany kilka dni temu. Nie mogę wiele powiedzieć o jakości połączeń, jak mam tylko 2-3 dni doświadczenia, ale jako nie-graczy, to jest w porządku. (Przepraszam, wiem, że mój post 20+ i zaczął mówić dobre rzeczy o przedstawiciela handlowego. Może wydawać się, jakbym go reklamuje. PM go i ocenić samemu.) W każdym razie, jeśli jesteś miły gracz osoby, która nie może tolerować mniejsze prędkości, dostać ViewQwest. Zapłać więcej, ale lepsze usługi i połączenia, a ty nie musisz tu przyjść często skarżą. W przeciwnym razie, można przejść z sygnalizacją świetlną ISP lub MR. Mam MR powodu teleportu i po prostu chce odejść z sygnalizacją świetlną ISP.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)