Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów
#3

ZrE0_Cha0s napisał: den co z twoim przypadku? sprawa może się zmieścić grzejnika? tak, jest kompatybilny z twoją mobo i GPU (nie wiem, czy to za pomocą konstrukcji referencyjnej lub nieoryginalne chłodnicy. jak gorąco dokładnie? i jest miejsce dla ciebie odpowiednia wentylację? Sprawa przepływu powietrza dobre? dla mnie nie wychodzące kogoś, kto nie wiem jak to naprawić chłodniej, bo u mają szanse wycieku z chłodnicy, jeśli u nie zrobił sprawdzić i naprawić go odpowiednio dla obu części GPU i CPU. ale jeśli u szukasz kogoś do pomocy może można przejść do SLS i poszukać Nigel @lvl 2. Po sprawdzeniu na chłodnicy: Spojler! Uwaga: Wyżej wymienione modele kart graficznych oparte są na konstrukcji referencyjnej. Dla referencyjnych kart z różnych marek mogą mieć inny układ. Proszę dokładnie sprawdzić wymiary karty przed instalacją. Cześć braciszku, dzięki za odpowiedź! Używam obudowy NZXT H440, że powinniśmy być w stanie dopasować. My GPU może osiągnąć około 80 stopni Celsjusza, procesora około 70 stopni Celsjusza. Moja sprawa jest odpowiednio wentylowane, tak myślę. Brak przeszkód itp, wygląda odpowiednio wentylowane do mnie. Jeśli nie polecamy ten cooler, coś, co polecacie? Wolę go mieć diody LED, jak również, haha. Budżet około 200 $ do chłodzenia procesorów i kart graficznych.
Reply


Messages In This Thread
Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by russell.perrin - 04 Dec 2016, 05:42 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by bhushan - 04 Dec 2016, 05:43 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by anieqsamsodien - 04 Dec 2016, 05:44 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by brianbelfor - 04 Dec 2016, 05:45 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by swapnachepoori - 04 Dec 2016, 05:46 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by zukodamian - 04 Dec 2016, 05:47 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by denisse.elmudesi - 04 Dec 2016, 05:48 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by gadget.truc - 04 Dec 2016, 05:49 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by enyomk109 - 04 Dec 2016, 05:50 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by panyadede - 04 Dec 2016, 05:51 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by shaibazsa - 04 Dec 2016, 05:52 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by wolverine3xl - 04 Dec 2016, 05:53 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by dmcuong.arena - 04 Dec 2016, 05:53 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by julieanne - 04 Dec 2016, 05:54 PM
RE: Pomoc w instalacji chłodzenia ID Hunter Duet AIO Ciecz Cooler zarów - by ravazmu - 04 Dec 2016, 05:55 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)