Pytanie o uaktualnieniu z ADSL na włókno
#5

Blacktoxic napisał: 1. przepustowość 100Mbps z przełącznika zawiera kosztów stałych sieciowych , dzięki czemu nie będzie w stanie w pełni wykorzystać swoje 100Mbps WAN połączenia. Mówię najlepiej dojedziesz 80-90 Mbps z aktualnym przełącznika. Rozmowa naprawdę , jeśli chcesz zmienić z przełącznikiem Gigabit , czy też nie , nie są one zbyt drogie te dni . 2. To będzie działać, ale tylko przy prędkości 3G . W zależności od modemu , może być 3,7.2 lub 14,4 lub 21 Mbps. 3. Nie mam wiele doświadczenia z homeplugs ale staram się trzymać z dala od niego. Moje mieszkanie jest zbudowany w latach 70-tych , więc instalacja jest bardzo stary , nie mogę sobie wyobrazić , co przyspiesza bym się od nich. W rzeczywistości moja instalacja jest tak źle, że eony temu, kiedy byłem na ADSL, mój sygnał pójdzie za każdym razem ktoś miał powód prysznicową z podgrzewaczem wody , bóg wie dlaczego. Mam nadzieję że to pomoże, Tox Dla włókna Singtel , prędkość bezprzewodowa jest tylko 30 Mbps , co router nie jest dobre.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)