Budowa nowego pulpitu gier. Czy mogę kupić od SLS lub statek z Amazon
#6

ashczq napisał: Cześć wszystkim, Nie jestem profesjonalnym budowaniu desktopów i jej mój pierwszy raz. Zasadniczo mam zbadane wszystkie moje części pulpitu i mam wybrał to, co chcę. Intel pudełkowany Rdzeń I7-6700K 4,00 GHz ASUS Z170-PRO Płyta ATX DDR4 NA Corsair AXI Series, AX860i Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) 3200MHz DRAM DDR4 MSI GeForce GTX GAMING 8GB GDDR5 1070 DirectX 12 Samsung 850 EVO 500GB 2,5-calowy dysk SSD SATA III Wewnętrzne WD 2TB Niebieski Desktop Hard Disk Drive - 5400 RPM SATA 6 Gb / s Corsair Hydro Series H115i Ekstremalne cieczowa CPU Cooler Chłodzenie Corsair Graphite 780T białe (tylko można kupić na miejscu) Moje pytanie brzmi: Czy mogę kupić te części z SLS lub Amazon? Sprawdziłem ceny i jeśli wysyłam z Amazon jej około $ 2400 i SLS wynosi około $ 2900. Ale nie jestem też pewien, czy jej lepiej, aby zapisać, że $ 500 do statek z Amazon? Ktoś może doradzić? brzmi dobrze. ale jeśli u gotów zrezygnować z gwarancji, że będzie lepiej, więc może u po prostu chwycić go. W każdym razie dla cen mają u ponieść pewne części inclusive GST? a MSI jest to seria gier lub pancerz ??? (Ponieważ u idą biały motyw. (
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)