Porady Potrzebne : Most Bezprzewodowy lub Wireless Adapter
#1

Właśnie podpisał z M1 1Gbps i jestem teraz próbuje zaplanować najlepszą drogę do sieci moje 2 komputery.   FTP i ONT będzie w salonie (niebieska kropka) Mój 2 x szt są w pokoju (czerwone kropki) Uważany blokowanie 1 ścianka Chyba     Będę zakupu zdyskontowanych routera Asus RT-AC68u od M1, które mam zamiar zainstalować na ONT. Przewodowy jest trochę poza obraz, jak moi przewody przebiegają przez moją podwieszanego sufitu i / lub ukryć w ścianach itp   Poniżej są możliwe opcje Zastanawiam, co można by tu eksperci sugerują?   KPI są: niezawodność, ping (Gram w wiele gier) i maksymalna przepustowość   Opcja 1: Sprzedam 2 x adapter bezprzewodowy ASUS USB-AC56, jeden dla każdego komputera Koszt: $ 220 (nowy challenger 109 z każdego)   Opcja 2: Kup dodatkowego routera Asus RT-68u i skonfigurować jako most bezprzewodowy w pokoju, a następnie CAT5e do każdego komputera z routerem 2 Koszt: $ 260 (kupić od forum)   Wariant 3: sieć Powerline i 1 x adapter wifi Koszt: Powerline (już komplet) + $ 109 W USB Ac56u   Porady proszę?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)