Potrzebujesz pomocy rady z nowym komputerem
#1

Witam wszystkich, Nie jestem pewien, czy to jest właściwe miejsce do zadawania , więc proszę kierować do mnie na prawej sub -forum , jeśli jestem w złym miejscu !   W każdym razie , ja chce dostać przyzwoity komputer do gier, które mogą obsługiwać gry jak Far Cry 4 / Primal lub GTA V. Ale ja tak naprawdę szuka konfiguracji , które można uruchomić Overwatch przy max grafiki bez ramki lag.   Mój pierwotny plan był , aby uzyskać Alienware X51 R3 z następującymi specyfikacjami dla $ +1.883 :   Intel ( R) Core (TM ) i7-6700 Processor ( 8MB Cache , do 4.0GHz z technologią Turbo Boost )   16GB ( 2x8GB ) 2133MHz DDR4 Non - ECC   256GB SSD PCIe ( Boot ) + 2 TB ( 64 MB Cache) 7200RPM SATA 6Gb / s   NVIDIA GeForce GTX 960 2GB GDDR5 z   Czy to jest warte swojej ceny ? Czy jest tam coś lepszego ? Chciałbym rozważyć budowę mój własny komputer , ale nie jestem zaznajomiony z negocjacji na Sim Lim ...   Mój budżet obecnie leży na $ 1900, choć naprawdę chciałbym , aby zapisać w razie potrzeby , czy to możliwe.   Wszelkie porady będą mile widziane . Dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 7 Guest(s)