Potrzebujesz pomocy rady z nowym komputerem
#4

greatgreenman napisał: Witam wszystkich, Nie jestem pewien, czy to jest właściwe miejsce do zadawania, więc proszę kierować do mnie na prawej sub-forum, jeśli jestem w złym miejscu! W każdym razie, ja chce dostać przyzwoity komputer do gier, które mogą obsługiwać gry jak Far Cry 4 / Primal lub GTA V. Ale ja tak naprawdę szuka konfiguracji, które można uruchomić Overwatch przy max grafiki bez ramki lag. Mój pierwotny plan był, aby uzyskać Alienware X51 R3 z następującymi specyfikacjami dla $ +1.883: Intel ® Core ™ i7-6700 Processor (8MB Cache, do 4.0GHz z technologią Turbo Boost) 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 Non-ECC 256GB SSD PCIe (Boot) + 2 TB (64 MB Cache) 7200RPM SATA 6Gb / s NVIDIA GeForce GTX 960 2GB GDDR5 z Czy to jest warte swojej ceny? Czy jest tam coś lepszego? Chciałbym rozważyć budowę mój własny komputer, ale nie jestem zaznajomiony z negocjacji na Sim Lim ... Mój budżet obecnie leży na $ 1900, choć naprawdę chciałbym, aby zapisać w razie potrzeby, czy to możliwe. Wszelkie porady będą mile widziane. Dzięki! Powodzenia działa wysokie ustawienia. Co najmniej gtx970 jeśli u nie może czekać lub gtx1070 jeśli u może czekać.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)