Śmieszne zachowania na moim włókna Singtel
#8

vampool napisał: Cześć wszystkim, Jestem tylko ciekaw czy to dzieje się tylko do mnie, czy to jest normalne. Jestem zapisany do włókna Singtel i staram się sprawdzić moje IP WAN i zmieniały się niemal co 1 do 2 sek. Czy to normalne? Mam aplikacji, które trzeba zweryfikować WAN IP przed podłączeniem i cerować zmieniający OD WAN jest zbyt szybki i tylko raz na jakiś czas udało mi się go zweryfikować. Jeśli ktoś z włóknem Singtel byłby tak miły, aby mi pomóc przetestować przechodząc do <wanip dot Info> aby dowiedzieć się, czy jakakolwiek inna strona wan ip też mogę. wielkie dzięki. Jeśli nie chcesz, aby WAN IP, aby zmienić tak jak opisano, wtedy trzeba ustawić serwer proxy dla połączenia w systemie Windows. Można to zrobić w IE - Narzędzia - Opcje internetowe - Połączenia - Ustawienia sieci LAN: 1) Odznacz "Automatycznie wykryj ustawienia" 2) Odznacz "Użyj skryptu automatycznej konfiguracji" 3) Wybierz opcję "Użyj serwera proxy dla sieci LAN" 4) Adres: proxy.singnet.com.sg 5) Port: 8080 6) Kliknij przycisk "Zaawansowane" 7) Wyjątek: Nie używaj serwera proxy dla adresów rozpoczynających się od: 8) Wpisz dowolny adres IP będzie normalnie dostęp, np. Router IP 192.168.1.1, etc. 9) Kliknij przycisk "OK" 10) ponownie kliknij przycisk "OK" 11) ponownie kliknij przycisk "OK"
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)