Przepustowość sieci Internet & Clinic
#3

Henry Ng napisał: Przede wszystkim, jaki plan używasz? Gdzie jest router znajduje i jak daleko jest urządzenie z routerem? Czy router N lub standardowe AC, 2,4 GHz lub 5 GHz bezprzewodowy internet? Jaką prędkość ty się z notebookiem? Speed do urządzenia przy użyciu wifi jest ograniczone do możliwości adaptera WiFi i rodzaju stosowanego wifi też. Mój Samsung Note 2 posiada zasilacz i jeśli mogę użyć router sieciowy, oczywiście jestem coraz szybszą prędkość. Należy również zrozumieć, że wi fi mają swoje ograniczenia. Do notebooka i MacBook jeśli są do korzystania z połączenia przewodowego, będzie można uzyskać wiele o wiele szybsze. Wierzę, że mój jest 100Mbps szerokopasmowe pod Starhub. Próbowałem wykonać test ze strony Ookla poprzez moje okna laptop i pokazuje 9mbps do pobrania i 7mbps do przesłania z ping 12. Więc technicznie Dostaję 1/10 mojej aktualnej prędkości? Ale gdy otwieram moje ustawienia sieciowe w moim laptopie to pokazuje, jak jego prędkość 54Mbps. Niezależnie od wartości i dostać to dużo dużo niższy od tego, co ja zapisaliśmy się na. Więc moje jest router D-Link DIR-600. Znajduje się on w moim salonie. Czy otrzymam lepsze połączenia jeśli mogę użyć innego routera?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)