PC zawiesza się podczas włączania lub instalując kartę sieciową
#4

Hmmm jakoś mam to działa, po wyłączeniu i włączeniu zasilania, gdy wiszą na "Instalowanie sterowników sieciowych: Intel ® Ethernet Controller (2) I219-V". Teraz, kiedy sprawdzić Event Manager, nie jest to komunikat o błędzie, gdy wiszą około: Zacytować: Opisu dla identyfikatora zdarzenia 56 z Podręczne źródło aplikacja nie może zostać znaleziony. Albo składnik, który wywołuje to zdarzenie nie jest zainstalowany na komputerze lokalnym lub instalacja jest uszkodzona. Można zainstalować lub naprawić składnik na komputerze lokalnym. Jeśli zdarzenie pochodzi na innym komputerze, wyświetlane informacje musiały być zapisane ze zdarzeniem. Poniższe informacje zostały zawarte z wydarzeniem: ACPI 5 zasób wiadomości jest obecny, ale komunikat nie zostanie znaleziony w ciągu / stołu wiadomości Naprawdę nie wiem, co poszło nie tak, system BIOS został zaktualizowany, najnowsze sterowniki pobrane ze strony internetowej firmy Intel w użyciu, może będę dalej badać dzisiaj ... Najbardziej niepokojącą rzeczą dla mnie jest, gdy cały komputer zawiesza się, a nawet przycisk reset działa o.0
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)