jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany
#10

Gribber napisał: 1. Spójrz na to. Jesteś walnąć. Wszyscy wiemy. Czytaj się przed kwestionować to, co inni myśleli o tobie. 2. komentarzy Opierając się na tej małej "teorii" o twojej. 100Mbps = 12.5MB / s nie? TS nie powinno być uzyskanie co najmniej 10-13MB / s konsekwentnie? Cześć? Teraz już odpowiedział. Więc masz zamiar odpowiedzieć na wątek, który wymieniony na dławienie, nadal bash jak dama lub utrzymanie ciszy? Witam, można przeczytać? Szerokopasmowy Consumer Report Zasadniczo nie ma ISP naprawdę max obecnie połączenia, gdy wychodzi z Singapuru. Głównym Wykorzystanie SPW z Internetu może zadowala granicą i twoje są głównie na tematyce lokalnej. Dlatego można ciągle maksymalnie prędkość planie oraz TS uderzanie jak 80% tego, co samo w sobie jest już dość sprawiedliwe? Nie? Czy mogę walnąć Starhub tutaj? Teraz mam odpowiedzieć Ciebie. Na początku było dość niechętnie, ale widocznie Twoje IQ jest tak niska, że nie udało się zrozumieć, łącze Wi-Fi jest zależy od odległości i ściany. Więc dla prędkości TS dostaje, to już jest wielki.
Reply


Messages In This Thread
jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by arcticwolf248 - 06 Dec 2016, 08:35 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by nitinpaisa1 - 06 Dec 2016, 08:37 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by kartikya.rai - 06 Dec 2016, 08:38 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by adrienvigneron - 06 Dec 2016, 08:38 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by massive.johnson - 06 Dec 2016, 08:39 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by viravasova - 06 Dec 2016, 08:40 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by neasterl - 06 Dec 2016, 08:41 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by sparkle.kimbrough - 06 Dec 2016, 08:41 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by jmfcollier - 06 Dec 2016, 08:43 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by rishal.me - 06 Dec 2016, 08:44 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by arisparsh - 06 Dec 2016, 08:45 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by one.true.nicoya - 06 Dec 2016, 08:46 AM
RE: jest moja prędkość szerokopasmowego ok, wydaje się bardzo gówniany - by daidsant - 06 Dec 2016, 08:46 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)