Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel
#2

advocate28 napisał: Cześć chłopaki, Jestem obecnie na planie włókna 150Mbps Singtel i przy użyciu domyślnego modem dostarczony. mój komputer, który używam jest uruchomiony na aztec HomePlug i może osiągnąć tylko 20Mbps max. Z tego co słyszałem to, że istnieje ograniczenie prędkości wifi modem sam, który ogranicza prędkość wifi do około 20Mbps. Czy to prawda? jakie opcje mam iść na ograniczenia, jeśli to prawda. 1) Jeżeli router / PC / laptop pracuje na standardzie G, prędkość Wi-Fi dla domyślnego routera można obejść 70Mbps lub więcej, poddane ingerencji, a odległość między routerem a urządzeniem. 2) zapewniona minimalna prędkość Międzynarodowy Singtel wynosi około 15 lub 20Mbps, jeśli się nie mylę. 3) Homeplug jest zwykle ostatecznością. Niektórzy ludzie mają dobre doświadczenia, ale ogólnie jest to YMMV problemem, a większość nie otrzymujesz pożądany rezultat. 4) Spróbuj Inssider 3 do skanowania zakłócenia Wi-Fi od rozwiązań Wi-Fi jest "częściej" niż wtyczki do domu i jest bardziej prawdopodobne, łatwiejsze do punktowego kwestia porównaniu do domu wtyczką 5) Większość, jeśli nie wszystkie z Home wtyczka nie zaleca się umieścić w gnieździe rozszerzenia mocy ze względu na pewną ochronę przed przepięciami, które mogą "uszkodzony" dane lub rodzaj (strata Packet). 6) Przegrzanie może spowodować główna Wtyczka do degradacji z upływem czasu też.
Reply


Messages In This Thread
Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by aldebaranspica06 - 06 Dec 2016, 02:48 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by feigheryg - 06 Dec 2016, 02:49 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by jimmyboi1981 - 06 Dec 2016, 02:49 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by mquinteros.g - 06 Dec 2016, 02:50 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by gastonpineyro - 06 Dec 2016, 02:51 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by rhcarrj - 06 Dec 2016, 02:52 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)