Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel
#5

Hi advocate28 , W oczekiwaniu na odpowiedź tak, że mogę zrozumieć sytuację lepiej , po prostu zrobił kilka speedtests pokazać, co ładowarki do telefonów może mieć wpływ na przepustowość HomePlug . Patrz załączony obrazek . To nie jest tylko ładowarka do telefonu , ale coś z zasilaczem . Niedawno kupiłem przedłużacz ASUS RP- N53 Wi-Fi i zintegrowany zasilacz ma podobny efekt . Tak też może Zasilacze innych urządzeń elektrycznych. Czytam od innych użytkowników rzeczywistym HomePlug (nie teoretycy ), które świecą ściemniacze mają podobny efekt . Nie mam ściemniacze w domu, więc nie wiem . Moje doświadczenie jest wentylatory , żelazko , lodówka nie wpływają . Zaskakująco, klimatyzacji ma niewielki wpływ , być może dlatego, że jest 15 A w związku z tym mogą być połączone w różny / oddzielnie do wyłącznika. Chyba nie ingerując zbytnio z 13 obwodów wzmacniacza. Nie wiem , nie mam ekspertem w tej dziedzinie. W oczekiwaniu na swoje odpowiedzi , w jaki sposób korzystać z HomePlug i WiFi oraz ich specyfikację ...
Reply


Messages In This Thread
Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by aldebaranspica06 - 06 Dec 2016, 02:48 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by feigheryg - 06 Dec 2016, 02:49 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by jimmyboi1981 - 06 Dec 2016, 02:49 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by mquinteros.g - 06 Dec 2016, 02:50 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by gastonpineyro - 06 Dec 2016, 02:51 PM
RE: Wifi prędkości ograniczenie modem Singtel - by rhcarrj - 06 Dec 2016, 02:52 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)