Webdesigners Każdy e-commerce może doradzić ? Jeśli chodzi o płatności
#4

compuser napisał: Zapewnienie dobrych opinii i dobrych produktów to jedno. Oszuści, którzy robią to kolejny oszustwa poczty. Nasza firma musi bronić się przed nimi. Nie ma tropi liczba jak rzeczy są zbyt duże. Paypal 6 miesięcy chargeback stawia firmę do bardzo wysokiego ryzyka. Moja firma po prostu spotkałem jednego lokalnego kupca, który myślał może nabrać kogoś. Wezwał policję, wróciliśmy pieniądze i facet teraz w głębokim ****. Ale chcemy, aby takie rzeczy dzieje całkowicie. Podczas paypal może być pro kupujących i prawdopodobnie inne płatności bram mniej, wiesz to idzie w obie strony. To twoja sprawa, a więc twoja decyzja. Można mieć obawy, którzy chcą pozbyć się przypadki oszustwa, ale narzędzie zostały zaproponowane będą bardzo dobrze pozbyć się oryginalnych nabywców, które chciały chronić jednocześnie zbyt własne interesy. to jest coś chcesz mieć dokładniejsze przemyślane. Wystarczy dać do myślenia, że jestem jednym z tych klientów, których mają rygorystyczne wiedzę bezpieczeństwa oraz w miarę możliwości, chciałbym uniknąć konieczności moje dane kart kredytowych opublikowany w całej sieci. Lubię, jak używać paypal i posiadające kupców, które płacą przez paypal pomaga ujawnić mniej moich danych osobowych dla kupców. To tylko ja, ale we współczesnym Internecie, gdzie naruszenia bezpieczeństwa są tak powszechne, że trudno nie być bardziej ostrożny też.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)