Używanie ( ONT ) dodatkowy port LAN sieci terminali OPTICAL ?
#3

wizardash napisał: Cześć! Mam plan włókien SingNet w domu. Połączenie biegnie od punktu włókna, która ONT do routera. Zauważyłem, że ONT posiada 4 gniazda LAN. Z których jeden jest połączony z routerem, który jest następnie podłączony do komputera. Kiedy próbowałem podłączenia drugiego routera do dodatkowego gniazda LAN na ONT, nie będzie odbierać sygnał internetowy. Bezpośrednio podłączania urządzenia lub mostek do dodatkowego gniazda LAN będzie także przynieść nic. Zastanawiałem się, czy te części punktów LAN na ONT rzeczywiście działa? Jeśli są wyłączone, w jaki sposób można je włączyć? Bardzo bym chciał podłączyć inny router do mojego ONT, aby zwiększyć mój zasięg w domu (bo ruter Singnet wydaje ssać na penetrację ściany, nawet w HDB). Uprzejmie jakiejkolwiek pomocy! Jeśli istnieje powód, dla którego części gniazda sieci LAN są wyłączone na ONT (który kupiłem od SingNet więc oczekiwać, aby móc korzystać z własnej woli), chciałbym o tym wiedzieć, too. U cant wystarczy podłączyć dowolny router do innego portu LAN na ONT. Do tego, co wiem, są one kontrolę ich zaplecza. Można skontaktować się z dostawcą usług internetowych, można podłączyć router bezpośrednio do ONT, czy nie. Jeśli można, to, co jest zalecane routera przez nich lub u można użyć dowolnego routera. jeśli używasz własnego routera. nie może w stanie oglądać ur mioTV domu i korzystać z linii telefonicznej, która jest podłączenie do bieżącej routera.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 5 Guest(s)