SingTel nieograniczona + Linksys EA9200 problemy ?
#9

tionghan2004 napisał: jak wpisać teraz czekam na SingTel, aby odebrać połączenie, to samo dla mnie .. po tym, jak zmienia się nieograniczona od mojego poprzedniego 200MB .. rozpętuje się piekło .... Początkowo było to brak połączenia z powodu SingTel backend nie zrobił " T wykonywać swoją pracę, aby aktywować swój plan, jak obiecał .. nie mówię, tech zstąpił i podsłuchałem rozmowę ... więc to było załatwione ... ale po tym i ciągle się odłączenie nawet til teraz .. każdym waha się od 1 min do 10 min bez connetion. Zmieniłem kable ..router .. bezpośrednie połączenie ONT .., moja skrzynka ONT było wymienić po raz pierwszy przyszedł tech. wszystkie takie same .. więc mogę stwierdzić jego nieograniczona włókien mający problem ze mną. I wezwie je zmienić z powrotem do mojego 200MB jak jestem chory to .. jeśli nie będę po prostu rozwiązać mój kontrakt .. Ale nadal jesteś uzyskiwanie połączenia z Internetem Po 10 minut? Na moim przypadku nie mogę nawet uzyskać połączenie z Internetem za dzień lub dwa, a potem będziemy pracować jeszcze przez jeden dzień, zanim wyłączy mnie znowu na kolejny dzień. Daj mi znać, jeśli uda się zmienić z powrotem do starego planu. Rozwiązania umowy musi zapłacić prawo dużo pieniędzy?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)