SingTel nieograniczona + Linksys EA9200 problemy ?
#11

renfred89 napisał: Kolejnym wyborem u mają to do monitorowania połączenia z bezpośredniego połączenia LAN do ONT . Jeśli to pokazuje przerywany komunikat o błędzie związanym z serwerem DNS w stanie rozwiązać , to jest to potwierdziły potrzebę dla SingTel badać .. Jeśli nie, może chcesz wnieść do linksys i mam nadzieję, że inna jednostka okaże awarię sprzętu dla routera .. Chodzi o to , że nie jestem pewien, czy mogę zaufać bezpośredni związek z moim laptopie, ont . Ponieważ oba laptopy Próbowałem dostać żadnego połączenia z internetem na wszystkich, ale technika Singtel który przyszedł po raz ostatni powiedział, może on uzyskać dostęp do Internetu, gdy jego laptop jest podłączony do ONT bezpośrednio . I skontaktowaliśmy linksys , ale kazali mi zaktualizować firmware , reset routera i zmienić ustawienia i zrobiłem jak kazali mi . Ale w tej chwili nadal nie ma połączenia z Internetem. Skontaktuje je ponownie później sprawdzić, czy pozwolą mi zmienić router, czy nie. Jeśli nie będzie ponownie wywołać Singtel .
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)