Starhub MaxOnline Intermittence Issue
#2

56mimosa napisał: Cześć, Przez ostatnie 1 ~ 2 tygodnie, mój dom szerokopasmowego zasilany Starhub MaxOnline Cable został ukarany problem intermittence. Dla każdego pół godziny do 45 minut, połączenie spadnie około 15 sekund przed jego ponownym połączeniu się. Zadzwoniłem wsparcia technicznego Starhub ale to zupełnie nie pomagał. Pytali mnie ominąć router łączący mój zeszyt bezpośrednio do modemu. Idź do głównego punktu kablowej i spróbuj ... itd. Wszystkie te zostały wykonane, ale nadal mam ten sam problem. Czy ktoś w obliczu tego problemu przed i jak się go rozwiązać w końcu? Mam tu na myśli bardzo poważnie swtich do światłowodowe. Moim głównym korzystanie z Internetu jest Internet, gier i przeglądania. Czy światłowód działa dobrze z tych aplikacji (zwłaszcza w telewizji internetowej za pośrednictwem tych dekodera Sim Lim). Dzięki! Więc Niestety nie jestem użytkownikiem Starhub ale kiedyś zmierzyć się taki problem, kiedy byłem na czerwono. ale gdy przełączony na MyRepublic i ja przestałem używać bezprzewodowych, wszystko to problemem zatrzymany. Można uznać za swoją wykorzystanie będzie potrzeba więcej tego. Ci skonfigurować uczciwie można używać w dowolnym dostępem do Internetu, ale również w zależności od tego, gdzie jest ze źródeł wideo. Jak używam MINIX G4 ojca Mini X G5, to android pocket pc, które działają jak komputer. Czy pozostać w kontakcie ze sobą, jeśli potrzebujesz pomocy i więcej szczegółów.
Reply


Messages In This Thread
Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by maxbounty01 - 08 Dec 2016, 02:07 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by beliver12 - 08 Dec 2016, 02:08 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by rishal.me - 08 Dec 2016, 02:09 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by acarmelo001 - 08 Dec 2016, 02:10 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by contactcrocker - 08 Dec 2016, 02:10 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by mehreen7677 - 08 Dec 2016, 02:11 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by iangel42 - 08 Dec 2016, 02:12 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by emrebahcivan87 - 08 Dec 2016, 02:13 AM
RE: Starhub MaxOnline Intermittence Issue - by rj_2414 - 08 Dec 2016, 02:15 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)