Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera
#10

davidwong napisał: Ok, więc pomysł jest uzyskanie jednego z tych lepszych routera AC3200 zastąpić 2 AP, a także wszystko połączyć, aby przejść przez ten routera AC3200? Każda marka polecić? Myślę, że priorytetem jest więcej na temat monitorowania ruchu i priorytetyzacji ruchu, zamiast zasięgu sieci bezprzewodowej. W 7003 zawiesza się przy dużym obciążeniu prawdopodobnie z powodu zbyt dużej liczby połączeń. Czy zastąpić APS naprawdę zależy od położenia nowego routera. Nadal można je zachować (jako AP i / lub przełączników). Nie wiem, jak to wszystko jest podłączone, ale domyślam się, że Twój nowy router może być umieszczony w pobliżu 7003 tak, że przewodowej android pudełka mogą być podłączone do niej wrócił. Nadal można podłączyć pulpit gier bezpośrednio do 7003, aby uzyskać najlepszą odpowiedź. Musisz zrobić kilka planowania temat pozycjonowania i sposób podłączania różnych urządzeń i czy do pracy w trybie AP lub routingu (spróbuj tryb AP pierwsze, jeśli nie mogą następnie spróbuj trybie routingu). Jeśli budżet nie jest problemem, Asus AC3200 Monitor posiada przepustowość i adaptacyjne i tradycyjnych QoS. Według opinii SNB może wytrzymać maksymalnie 45000 połączeń. Ma mocniejszy procesor i 1 dodatkowe 5GHz radia nad AC68U (który ma również ten sam b / w monitora oraz funkcje QoS). Aby korzystać z QoS, trzeba będzie uruchomić w trybie routingu tak będzie dwukrotnie nat. Coś o tym myśleć, jeśli trzeba port przekazania pewnych portów do określonych urządzeń.
Reply


Messages In This Thread
Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by hardsystem29650 - 08 Dec 2016, 02:20 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by AimJunk1e - 08 Dec 2016, 02:20 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by cloaked82 - 08 Dec 2016, 02:22 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by grant.glanvill - 08 Dec 2016, 02:23 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by iheartglee - 08 Dec 2016, 02:24 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by faseelapt - 08 Dec 2016, 02:25 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by kristamiller0901 - 08 Dec 2016, 02:26 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by vykgwfmj - 08 Dec 2016, 02:27 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by emrebahcivan87 - 08 Dec 2016, 02:28 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by colhdqq - 08 Dec 2016, 02:29 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by asdfwerj42 - 08 Dec 2016, 02:30 AM
RE: Który Router sieciowy , który może zastąpić mojego bezprzewodowego routera - by sanjay.suryavansi - 08 Dec 2016, 02:32 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)