200Mbps Starhub dostarczane ........ uznanie dla Starhub
#6

Otarrr napisał: cześć, Czy mogę wiedzieć, co ty routera podane, a jeśli masz z tym problem? Jak StarHub zabraknie taboru dla prostokątnego routera, dano mi ten router: To zdjęcie zostało resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Mój komputer jest podłączony do przewodowy, brak bezprzewodowego zasilacz uruchomić dowolny test bezprzewodowej. Otarrr napisał: mój router jest w moim salonie i kiedy zrobić Speedtest na moim laptopie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, wynik był o 200ish Mbps. Jednak gdybym przeniósł się do pokoju, prędkość spadła do około 40-60ish Mbps. wynik jest naprawdę do przyjęcia dla mnie. Jednak prawdziwym przeżyciem jest całkowicie diff. I uważają, że produkt jest dużo powolne w porównaniu do wcześniej, kiedy był na planie singnet 10MB. dla np. nawet gdy próbowałem obejrzeć film udostępniony przez fren w FB, film będzie ładować bardzo powoli. nadzieję, że niektóre guru może pomóc. tia. Jaki Router używasz? Co to jest karta sieci bezprzewodowej laptopa? Właściwie 40-60ish Mbps jest więcej niż wystarczająco dla FB lub załadunku wideo.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)