handphone może pracować w komputerze?
#2

choy96 napisał: Ja szukam system, który może być praca przy użyciu karty SIM, a następnie można używać komputera zawołać i sms. używać na mojej pracy, muszę sms jakiś szczegół do mojego klienta, ale kluczowym słowem użyciu handphone jest bardzo powolny i również trzeba odbierać moje wezwanie od mojego klienta. Dowolny pomysł ? proszę o pomoc dzięki bardzo Albo to, czego potrzebujemy, to modem GSM, który można wstawić do karty SIM, do celów przetwarzania danych i SMS. Jeśli nie wystarczy mieć abonament SMS z usługami takimi jak Clickatell który pozwala na wysłany SMS do swoich klientów. Oto strona, która mówi o tym Wybierz modem GSM lub 3G Mam natknąć takich urządzeń w moim towarzystwie, ale jest nieaktualny. Niektóre telefony pozwalają być traktowana jako modem przez Bluetooth lub kabla, ale może to być coś z przeszłości już jednak. Wierzę, że warto przemyśleć na swojej strategii rozpowszechniania informacji do klienta. Być może, jak już wspomniano wcześniej, skorzystać z usługi sms masowe dotarcie do klienta. Jeśli chodzi o rozmowy, nadal używać zgodnie z typową metodą telefoniczną. Do odbioru, bramki sms oferuje 2-way sms też tak, że klient może odpowiedzieć na SMS wysłanego na zewnątrz i będzie on odbierany przez SMSC, które mogą albo przekazane do ciebie poprzez e-mail lub innych możliwych technik zapytań.
Reply


Messages In This Thread
handphone może pracować w komputerze? - by leylacafferata - 08 Dec 2016, 08:02 AM
RE: handphone może pracować w komputerze? - by bb410912 - 08 Dec 2016, 08:03 AM
RE: handphone może pracować w komputerze? - by auyh.89 - 08 Dec 2016, 08:04 AM
RE: handphone może pracować w komputerze? - by faseelapt - 08 Dec 2016, 08:05 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)