[Pomoc] Czy mój gtx1070 wsparcia komputera?
#9

ZrE0_Cha0s napisał: 3. O ile u używasz b4 Sandy Bridge może mieć, ale komputer isnt tak nope gardłem. ale nawet jeśli u myślę, że prowadzony jest jakiś test, aby potwierdzić wyniki butelki obciskającej. 4. więc są u mówi, że jeśli nie ma u zamiar zamienić wszystko? i wszystko niektórzy ppl reco to kolejny zły mecz iu będzie rebuy i budować ponownie W każdym razie do tej pory nie ma zbyt wszelkich złych mecz w SYSTM ZrE0_Cha0s napisał: dlaczego nie u mówią nam wówczas u użyciu den wiemy, czy pasuje w danym przypadku, czy też nie Hi ZrE0 bardzo dziękuję za odpowiedzi! = D Nicea, miło słyszeć wszystko jest w porządku! Ahhhh porządku, będę badać, w jaki sposób wykonać testy i uruchomić je! (Naprawdę jestem noobem w ogóle to trochę bardziej szczegółowe rzeczy x'D pc) Hahah aiya, miałem nadzieję, że przy wszystkich zaletach tutaj na forum, patrząc na specyfikacje I wymienionych o moim komputerze, czy istnieje jakakolwiek wąskich gardeł lub "złe dopasowanie", że będzie w stanie dać "dobry mecz" sugestię. .. = ') Ohh ja już pisał markę moim przypadku w pierwszym poście, to "Xigmatek Asgard XP Case"! =)
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)