Potrzebujesz 2nd routera bezprzewodowego lub routera AP ?
#2

chrisad napisał: Jestem nowy w strefie sprzętowej i nie jestem pewien, czy jest to właściwe forum, aby móc pisać. Nie jestem ani technika, i mam nadzieję, że ktoś może pomóc. Obecnie używam Singtel wydane PACE a5200n modem do mojej linii 10Mbps. Modem jest na poziomie 2 i jest podłączony do mojej domowej sieci LAN. Kabel Ethernet łączy się z modemem do skrzynki Mio TV, który znajduje się na poziomie 1. Mam zamiar zapisać się na linii włókna 300 Mbps z Singtel. Optyczny punkt zakończenia znajduje się na poziomie 1. Stąd router dwuzakresowy będą zlokalizowane na poziomie 1 i będzie połączony ze skrzynką Mio TV. pytanie: 1. Czy muszę kupić 2nd routera bezprzewodowego lub routera AP na poziomie 2, aby połączyć się z siecią LAN, a jednocześnie zapewniają zasięg wifi na poziomie 2? 2. Można obecny modem PACE być używane lub rekonfiguracji? 3. Jeśli muszę kupić, jaki model mam kupić? Dziękuję Ci. Uzyskać lepszy punkt dostępowy lub router bezprzewodowy funkcjonowała jako punkt dostępowy. 300Mbps pochodzi z 7003 routerem i to pozwoliło ac. Więc AC włączony punkt dostępowy dla lepszego komfortu użytkowania ..
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)